Hoorns Černá dřevěná šatní skříň Bella 118 x 47 cm

Šatní skříň Bella je originální skříň se čtyřmi vnitřními úložnými policemi a zámkem na klíč. Masivní borovicové... více informací »
Hoorns Černá dřevěná šatní skříň Bella 118 x
Značka: Hoorns
20 984 Kč
Koupit hned »
Šatní skříň Bella je originální skříň se čtyřmi vnitřními úložnými policemi a zámkem na klíč. Masivní borovicové...

Šatní skříň Bella je originální skříň se čtyřmi vnitřními úložnými policemi a zámkem na klíč. Masivní borovicové provedení dodává na celkové honosnosti a je zárukou dlouhé životnosti skříně. Šatní skříň Bella je zástupcem nábytku designovaného v duchu nadčasovosti, díky čemuž se hodí do každého interiéru.  

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 191 cm. Šířka 118 cm. Hloubka 47 cm. Korpus Masivní borovicové dřevo. Podnož Masivní borovicové dřevo. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. . . .

Tento akční výrobek Hoorns Černá dřevěná šatní skříň Bella 118 x 47 cm od značky s dlouholetou historií Hoorns lze získat momentálně v naši nabídce ve slevě. Teď v akci 20 984 Kč.