ElisionDesign

Dvoulůžková postel z masivního dřeva s lampami Karup Design Peek, 180 x 200 cm

Velmi žádaný produkt Dvoulůžková postel z masivního dřeva s lampami Karup Design Peek, 180 x 200 cm od top značky Karup Design pohodlně seženete v naší internetové nabídce ve výprodejové akci! Momentálně k dispozici za 21 590 Kč. EAN: AF202510490
Dvoulůžková postel z masivního dřeva
Koupit hned »
Značka: Karup Design
21 590
Popis produktu

Toužíte po harmonické ložnici, kde vládne jednoduchost a pohodlí? Minimalistická postel od dánské značky Karup Design zapadne do této představy tak, jako vy do peřin po dlouhém dnu. Nechte se ukolébat vůní masivního dřeva.
O značce Karup Design

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Dobré vědět: Osvětlení je vyrobeno z plastu/pryže a diponují kabelem o délce 3m. Určeno pro žárovky E27 (nejsou součástí balení).