Dětský koberec Zala Living Design Tiger Baxley, 120 x 170 cm

Tento roztomilý koberec od značky Zala Living dětský pokoj zútulní a zároveň poskytne vaší ratolesti měkké našlápnutí i místo pro hry. Díky... více informací »
Dětský koberec Zala Living Design
Značka: Zala Living
2 690 Kč
Koupit hned »
Tento roztomilý koberec od značky Zala Living dětský pokoj zútulní a zároveň poskytne vaší ratolesti měkké našlápnutí i místo pro hry. Díky...

Tento roztomilý koberec od značky Zala Living dětský pokoj zútulní a zároveň poskytne vaší ratolesti měkké našlápnutí i místo pro hry.

Díky polypropylenovým vláknům se navíc pyšní zvýšenou odolností, antistatickými vlastnosti a perfektně se hodí i do místností vybavených podlahovým topením.

Tento nejprodávanější kousek Dětský koberec Zala Living Design Tiger Baxley, 120 x 170 cm máte možnost získat také tady na našich stránkách ve známé kategorii dětské koberce! Máme pro vás parádní zboží ze zmíněné sekce za výhodné peníze.

Hodně povedený kus Dětský koberec Zala Living Design Tiger Baxley, 120 x 170 cm od společnosti Zala Living lze koupit právě teď u nás trvale výhodně. Právě teď za cenu 2 690 Kč.