Dekorativní úložný koš z vodního hyacintu Kave Home Ment 32 x 38 cm

Originální úložný koš Kave Home Ment dodá každé místnosti šmrnc a přinese s sebou nádech přírody. Koš je spletený z... více informací »
Dekorativní úložný koš z vodního hyacintu
Značka: Kave Home
1 779 Kč
Koupit hned »
Originální úložný koš Kave Home Ment dodá každé místnosti šmrnc a přinese s sebou nádech přírody. Koš je spletený z...

Originální úložný koš Kave Home Ment dodá každé místnosti šmrnc a přinese s sebou nádech přírody. Koš je spletený z vodního hyacintu a díky velkým okům hned vidíte, co v něm je. Skvěle v něm vyniknou odložené plédy nebo malé dekorativní polštářky. Vášniví čtenáři jej mohou využít k odložení rozečtených knížek a časopisů. Neváhejte a dodejte vašemu interiéru šmrnc tímto stylovým dekorativním prvkem.

Další parametry: Výška 32 cm. Průměr 38 cm. Hmotnost 1,3 kg. Objem 20 l. Koš Vodní hyacint, kov. Barva Přírodní. Materiál Ratan. . . . Tento skvělý produkt Dekorativní úložný koš z vodního hyacintu Kave Home Ment 32 x 38 cm lze sehnat snadno tady u nás ve známé sekci uncategorized. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této populární rubriky za příznivou cenu. To ale však není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od dodavatele . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus Dekorativní úložný koš z vodního hyacintu Kave Home Ment 32 x 38 cm od kvalitního výrobce Kave Home snadno najdete aktuálně na našich stránkách za super peníze! Zrovna teď v akci za 1 779 Kč.