Dan-Form Černá sametová jídelní židle DanForm Embrace

Designová jídelní židle Embrace se stane krásným doplňkem pro vaše rodinné stolování či čas v zasedací místnosti. Bytelnost... více informací »
Dan-Form Černá sametová jídelní
Značka: Dan-Form
9 863 Kč
Koupit hned »
Designová jídelní židle Embrace se stane krásným doplňkem pro vaše rodinné stolování či čas v zasedací místnosti. Bytelnost...

Designová jídelní židle Embrace se stane krásným doplňkem pro vaše rodinné stolování či čas v zasedací místnosti. Bytelnost židle zajistí černě lakovaná, kovová podnož. Opěrka zad i sedák je čalouněný hebkou, sametovou látkou. Pohodlnost zajistí také zaoblený tvar opěrky. Příjemným bonusem, který dodá židli na atraktivitě, je prošívání opěrky i sedáku do čtverců.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 84 cm. Šířka 48 cm. Hloubka 55 cm. Výška sedáku 46 cm. Čalounění Sametová látka. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Samet. . .

Designový výrobek Dan-Form Černá sametová jídelní židle DanForm Embrace od spolehlivé značky Dan-Form je dostupný zde teď právě v bezva akci. Aktuálně za 9 863 Kč.