Dan-Form Světle šedá sametová jídelní židle DanForm Cloud

Jídelní židle Cloud vás na první pohled zaujme úchvatně tvarovaným sedákem, jež je doplněn o pevnou kovovou podnož v černém... více informací »
Dan-Form Světle šedá sametová jídelní židle DanForm Cloud
Značka: Dan-Form
7 472 Kč
Koupit hned »
Jídelní židle Cloud vás na první pohled zaujme úchvatně tvarovaným sedákem, jež je doplněn o pevnou kovovou podnož v černém...

Jídelní židle Cloud vás na první pohled zaujme úchvatně tvarovaným sedákem, jež je doplněn o pevnou kovovou podnož v černém provedení zaručující perfektní stabilitu. Čalounění z ekokůže i sametu nabízí mnoho barevných variant, jež se skvěle kombinují a vytvářejí tak nepostradatelný doplněk jakéhokoliv klasického či moderního interiéru.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Další parametry: Výška 85 cm. Šířka 50 cm. Hloubka 56 cm. Výška sedáku 48 cm. Max. nosnost 120 kg. Čalounění Samet. Podnož Kov. Barva Šedá. Materiál Samet. .

Unikátní a žádaný výrobek Dan-Form Světle šedá sametová jídelní židle DanForm Cloud od značky s dobrým jménem Dan-Form jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď za výborné peníze! Pouze nyní za 7 472 Kč.