Dan-Form Hnědý dřevěný jídelní stůl DanForm Bone 220 x 100 cm

Nadčasový jídelní stůl Bone bude krásným a designovým prvkem v každé jídelně. Skvěle se hodí do moderních a... více informací »
Dan-Form Hnědý dřevěný jídelní
Značka: Dan-Form
58 280 Kč
Koupit hned »
Nadčasový jídelní stůl Bone bude krásným a designovým prvkem v každé jídelně. Skvěle se hodí do moderních a...

Nadčasový jídelní stůl Bone bude krásným a designovým prvkem v každé jídelně. Skvěle se hodí do moderních a minimalistických interiérů s přírodními prvky. Kuželová podnož a zkosená hrana desky působí lehce a elegantně. Podnož i deska je vyrobená z dřevěné dýhy. Deska stolu je navíc složena do charismatického vzoru rybí kosti, což celku dodává na atraktivitě. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 75 cm. Šířka 100 cm. Hloubka 220 cm. Deska Dřevěná dýha. Dekor Jasanové dřevo (lak). Podnož Dřevěná dýha. Hmotnost 46 kg. Barva Hnědá. Materiál Dýha. .

Velmi prodávaný kousek Dan-Form Hnědý dřevěný jídelní stůl DanForm Bone 220 x 100 cm od přední značky Dan-Form jednoduše seženete v naší internetové nabídce za akční cenu! Aktuálně v akci od 58 280 Kč.