Pedrali Kouřově šedá plastová konferenční židle Gliss

Moderní plastový sedák židle Gliss je doplněn o úchvatnou ocelovou podnož poskytující perfektní stabilitu. Již zmíněná podnož je navíc zakončena čtyřmi kolečky, které zajišťují snadnou manipulaci.

Pozn.: Možnost objednání i v dalších barvách. V případě zájmu nás neváhejte poskytovat.

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku a doplňků musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme. 

Další parametry: Výška 73 cm. Šířka 59 cm. Hloubka 53 cm. Výška sedu 42 cm. Sedák Polykarbonát. Rám Chromovaná ocel. Hmotnost 5,6 kg. Barva Šedá. Barva Transparentní. Materiál Plast.

Scandi Antracitově šedá látková konferenční židle

Konferenční židle Matylda je inspirovaná skandinávským stylem a jistě ozvláštní každý interiér. Zaoblený a velmi příjemný sedák čalouněný látkou antracitově šedé barvy tvoří skvělou kombinaci s podnoží na kolečkách. Tato kombinace dodá vašemu interiéru styl a nadčasovost. Příjemným bonusem je možnost židli výškově nastavovat, díky čemuž skvěle výrobek přizpůsobíte vašim potřebám. Dopřejte si posezení s maximálním komfortem.

Další parametry: Výška 87 cm. Šířka 55 cm. Hloubka 54 cm. Martindale >20.000. Výška sedu 44,5-51,5 cm. Šířka sedu 48 cm. Hloubka sedu 40 cm. Výška opěradla 38 cm. Max. nosnost 110 kg. Čalounění Látka.

76Scandi Šedá sametová konferenční židle Marte

Konferenční židle Marte z kvalitního materiálu zajistí vaše pohodlí i při delším sezení. Opěradlo a područky tvoří celistvý oblý tvar, který doplňuje měkký sedací polštář. To vše zajišťuje vysoký komfort při práci. Dle potřeby lze židli výškově nastavovat. Přednostmi židle Marte je elegance a nadčasový design a nastavitelná výška křesla.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 91 cm. Šířka 58 cm. Hloubka 58 cm. Výška sedu 44-54 cm. Hloubka sedu 41 cm. Šířka sedu 39 cm. Výška područek 67,5 cm. Martindale >25.000. Čalounění Sametová látka. Podnož Lakovaný kov.

Scandi Tmavě šedá sametová konferenční židle

Elegantní konferenční židle Norman zaujme svým okouzlujícím designem. Černě lakovaná kovová podnož s kolečky s možným výškovým nastavením spolu s příjemným sametovým sedákem s prošíváním zajišťují maximální pohodlíprožitek z posezení. Židle bude klenotem každého moderního i klasického interiéru.

Další parametry: Výška 88,5 cm. Šířka 59 cm. Hloubka 58,5 cm. Výška sedu 55,5 cm. Šířka sedu 40,5 cm. Hloubka sedu 41 cm. Max. nosnost 110 kg. Martindale >25.000. Čalounění Sametová látka (100% PES). Podnož Lakovaný kov.

Kave Home Tmavě šedá látková konferenční židle

Stylová konferenční židle Kave Home Einara bude díky svému elegantnímu designu skvělým doplňkem nejen v moderních komerčních prostorách, jako jsou kanceláře, ale hodí se i do soukromých prostor. Vysoce komfortní polstrovaný čalouněný sedák je vyrobený z příjemné látky v tmavě šedé barvě a celý je navíc otočný. Židle Einara je dále opatřena kovovou výškově nastavitelnou podnoží se základnou tvořenou pěti rameny, na kterých jsou umístěna kolečka. Díky jednoduchým liniímmoderní eleganci nabízí židle Einara pohodlné a zároveň stylové posezení, které jistě oceníte.

 Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 77/87 cm. Šířka 64 cm. Hloubka 64 cm. Výška sedu 45/55 cm. Hloubka sedu 48 cm. Šířka sedu 55 cm. Výška opěradla 37 cm. Šířka opěradla 48 cm. Výška područek 20 cm. Max nosnost 130 kg.

Kave Home Světle šedá látková

Stylová konferenční židle Kave Home Madina bude díky svému elegantnímu designu skvělým doplňkem nejen v moderních komerčních prostorách, jako jsou kanceláře, ale hodí se i do soukromých prostor. Vysoce komfortní polstrovaný a lehce vyšívaný čalouněný a sedák je vyrobený z příjemné látky ve světle šedé barvě a celý je navíc otočný. Židle Madina je dále opatřena kovovou výškově nastavitelnou podnoží se základnou tvořenou pěti rameny, na kterých jsou umístěna kolečka. Kolečka jsou navržena a vyrobena tak, aby chránila jakýkoliv typ podlahy, a tak se o své parkety rozhodně bát nemusíte. Díky jednoduchým liniímmoderní eleganci nabízí židle Madina pohodlné a zároveň stylové posezení, které jistě oceníte.

 Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 81/88 cm. Šířka 64 cm. Hloubka 64 cm. Výška sedu 45 cm. Hloubka sedu 44 cm. Šířka sedu 45 cm. Výška opěradla 43 cm. Šířka opěradla 42 cm. Výška područek 61 cm. Hmotnost 9,10 kg.

Kave Home Tmavě šedá látková konferenční židle

Stylová konferenční židle Kave Home Madina bude díky svému elegantnímu designu skvělým doplňkem nejen v moderních komerčních prostorách, jako jsou kanceláře, ale hodí se i do soukromých prostor. Vysoce komfortní polstrovaný a lehce vyšívaný čalouněný a sedák je vyrobený z příjemné látky v tmavě šedé barvě a celý je navíc otočný. Židle Madina je dále opatřena kovovou výškově nastavitelnou podnoží se základnou tvořenou pěti rameny, na kterých jsou umístěna kolečka. Kolečka jsou navržena a vyrobena tak, aby chránila jakýkoliv typ podlahy, a tak se o své parkety rozhodně bát nemusíte. Díky jednoduchým liniímmoderní eleganci nabízí židle Madina pohodlné a zároveň stylové posezení, které jistě oceníte.

 Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 81/88 cm. Šířka 64 cm. Hloubka 64 cm. Výška sedu 45 cm. Hloubka sedu 44 cm. Šířka sedu 45 cm. Výška opěradla 43 cm. Šířka opěradla 42 cm. Výška područek 61 cm. Hmotnost 9,10 kg.

Kave Home Světle šedá látková konferenční židle LaForma

Stylová konferenční židle Kave Home Yvette bude díky svému elegantnímu designu skvělým doplňkem nejen v moderních komerčních prostorách, jako jsou kanceláře. Hodí se i do soukromých prostor. Vysoce komfortní polstrovaný čalouněný sedák je vyrobený z příjemné látky ve světle šedé barvě a celý je navíc otočný. Židle je dále opatřena kovovou výškově nastavitelnou podnoží se základnou tvořenou pěti rameny, na kterých jsou umístěna kolečka. Kolečka jsou navržena a vyrobena tak, aby chránila jakýkoliv typ podlahy, a tak se o své parkety rozhodně bát nemusíte. Díky jednoduchým liniímmoderní eleganci nabízí židle Yvette pohodlné a zároveň stylové posezení, které jistě oceníte.

 Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 76/88 cm. Hloubka 72 cm. Šířka 66 cm. Výška sedu 44-56 cm. Hloubka sedu 41 cm. Šířka sedu 43 cm. Výška opěradla 36 cm. Šířka opěradla 43 cm. Výška područek 64 cm. Čalounění Látka (100 % PES).

Kave Home Tmavě šedá

Stylová konferenční židle Kave Home Yvette bude díky svému elegantnímu designu skvělým doplňkem nejen v moderních komerčních prostorách, jako jsou kanceláře. Hodí se i do soukromých prostor. Vysoce komfortní polstrovaný čalouněný sedák je vyrobený z příjemné látky v tmavě šedé barvě a celý je navíc otočný. Židle je dále opatřena kovovou výškově nastavitelnou podnoží se základnou tvořenou pěti rameny, na kterých jsou umístěna kolečka. Kolečka jsou navržena a vyrobena tak, aby chránila jakýkoliv typ podlahy, a tak se o své parkety rozhodně bát nemusíte. Díky jednoduchým liniímmoderní eleganci nabízí židle pohodlné a zároveň stylové posezení, které jistě oceníte.

 Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 76/88 cm. Šířka 66 cm. Hloubka 72 cm. Výška sedu 44-56 cm. Hloubka sedu 41 cm. Šířka sedu 43 cm. Výška opěradla 36 cm. Šířka opěradla 43 cm. Výška područek 64 cm. Čalounění Látka (100 % PES).

Tmavě šedá látková konferenční židle HOUE Falk I.

Konferenční židle HOUE Falk zaujme svým moderním vzhledem. Židle Falk klade důraz na moderní severský styl a ekologičnost, díky čemuž zaujme na první pohled. Pohodlný sedák z recyklovaného plastu s tmavě šedým příjemným látkovým čalouněním a kovová podnož společně tvoří unikátní kousek nábytku, který vás osloví. Moderní design a osobitý výraz zdůrazňují celkovou podstatu židle.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 83,8 cm. Šířka 60,4 cm. Hloubka 52,7 cm. Výška sedu 47 cm. Sedák Recyklovaný plast. Čalounění Recyklovaná látka. Podnož Kov. Barva Šedá. Materiál Látka. .

87Tmavě šedá látková konferenční židle HOUE Falk

Konferenční židle HOUE Falk zaujme svým moderním vzhledem. Židle Falk klade důraz na moderní severský styl a ekologičnost, díky čemuž zaujme na první pohled. Pohodlný sedák z recyklovaného plastu s tmavě šedým příjemným látkovým čalouněním a kovová kolečková podnož společně tvoří unikátní kousek nábytku, který vás osloví. Moderní design a osobitý výraz zdůrazňují celkovou podstatu židle.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 84,8 cm. Šířka 63 cm. Hloubka 60,4 cm. Výška sedu 44-57 cm. Sedák Recyklovaný plast. Čalounění Recyklovaná látka. Podnož Kov. Barva Šedá. Materiál Látka. .

Moebel Living Šedá sametová

Jedinečný design konferenční židle Goja vás zaujme na první pohled! Sametový potah sedáku je doplněn o dekorativní prošívání, což židli zajišťuje lehce extravagantní a přesto elegantní vzhled. Podnož z černě lakovaného kovu navíc umožňuje pomocí páčky výškové nastavení židle pro zajištění maximálního pohodlí při práci. Skvěle se hodí i do kancelářských prostor, kde doplní moderní i klasicky laděné interiéry.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Další parametry: Šířka 60 cm. Výška 80-89 cm. Výška sedu 46-55 cm. Hloubka 65 cm. Šířka sedu 43 cm. Hloubka sedu 43 cm. Výška opěradla 39 cm. Výška područky 18 cm. Čalounění Sametová látka. Podnož Černě lakovaný kov.

Scandi Šedá látková konferenční

Designová konferenční židle Andamo je kombinací funkčnosti, kvality a designu. Jejím charakteristickým znakem je inteligentní spojení použitých materiálů. Látkový sedák vám dopřeje prodyšnost, díky které se budete i po delším sezení cítit stále pohodlně. Sedák doplňuje chromovaná podnož na kolečkách, díky čemuž je židle snadno přemístitelná. Praktickým prvkem je také možnost židli výškově nastavit a usadit se tak, co nejpohodlněji k vašemu stolu. Židle skvěle zapadne do jednoduše zařízených kanceláří a pracoven.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 94,5 cm. Šířka 61 cm. Výška sedu 42,5-43,5 cm. Hloubka 52 cm. Sedák Tkanina. Podnož Chromovaný kov. Barva Šedá. Materiál Látka. . .

Scandi Tmavě šedá sametová

Pohodlná, elegantní tmavě šedá židle Garry podtrhne design vaší kanceláře či jednací místnosti. Design a pohodlí celého sedáku tkví v propojení a zakulacených linií opěrky a područek. Díky tomu a díky barevnému provedení vytváří svěží design a jistě vynikne v každém interiéru. Židle má příjemné sametové čalounění. Celý sedák poté spočívá na plastové podnoži na kolečkách. Konferenční židli Garry je možné výškově nastavovat. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Další parametry: Výška 87 cm. Šířka 56 cm. Hloubka 54 cm. Výška sedu 42-54 cm. Čalounění Sametová látka. Podnož Plast. Barva Šedá. Materiál Samet. . .

Scandi Šedá sametová konferenční

Elegantní a stylová pracovní židle Erisa bude krásným a pohodlným doplňkem vaší domácí pracovny či kanceláře. Podnož je vyrobená z černě lakovaného kovu a díky tenkým liniím působí lehce a elegantně. Pohodlný tvarovaný sedák a zádová opěrka je čalouněná šedou sametovou látkou, která dodává židli ještě větší komfort a styl. Díky výškové nastavitelnosti přizpůsobíte židli přesně svým potřebám. Židle Erisa se hodí do moderních komerčních i nekomerčních prostor.

Další parametry: Výška 90 cm. Šířka 48,5 cm. Hloubka 54 cm. Výška sedu 46-56 cm. Šířka sedu 48,5 cm. Hloubka sedu 42 cm. Hmotnost 9,5 lg. Max. nosnost 110 kg. Čalounění Sametová látka. Podnož Lakovaný kov.

Scandi Tmavě šedá sametová konferenční židle

Tmavě šedá konferenční židle Corey bude vaším oblíbeným společníkem při práci pro její pohodlí a nastavitelnou výšku. Design a komfort celého sedáku tkví v měkkém prošíváním, sametové látce čalounění a područkách. Výšku židle si snadno přizpůsobíte dle svých potřeb a při pohybu či stěhování přijdou vhod i kolečka u podnože. Zlepšete si úroveň své kanceláře či jednací místnosti.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Další parametry: Výška 83,5 cm. Šířka 51,5 cm. Výška sedu 43-56 cm. Šířka sedu 46 cm. Hloubka sedu 43 cm. Výška područek 63 cm. Čalounění Sametová látka. Podnož Lakovaný kov. Hmotnost 9 kg. Max. nosnost 110 kg.

Scandi Antracitově šedá sametová konferenční židle Norman

Elegantní konferenční židle Norman zaujme svým okouzlujícím designem. Černě lakovaná kovová podnož s kolečky a možným výškovým nastavením spolu s  příjemným sametovým sedákem s prošíváním zajišťují maximální pohodlí a prožitek z posezení. Židle bude klenotem každého moderního i klasického interiéru.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Další parametry: Šířka 59 cm. Výška 88,5 cm. Hloubka 58,5 cm. Výška sedáku 55,5 cm. Šířka sedáku 40,5 cm. Hloubka sedáku 41 cm. Čalounění Sametová látka (100 % PES). Podnož Kov. Barva Šedá. Materiál Samet.