ElisionDesign
Dřevěná zahradní lavice v přírodní barvě

Pro udržení venkovního nábytku z teakového dřeva v optimálním stavu je vhodné jej pravidelně ošetřovat pomocí vhodných pečujících přípravků. Nečistěte teakové dřevo příliš velkým množstvím vody, protože to může způsobit, že dřevěná vlákna vyniknou a nábytek velmi zdrsní.

Dřevěná zahradní lavice v přírodní barvě

Řada Comfort je vyrobena z vysoce kvalitního teaku s certifikací FSC. Teakové dřevo má svou vlastní tmavě hnědou až červenou barvu, která mu dodává velmi luxusní vzhled. Teakové dřevo se vyznačuje pevnou, rovnou kresbou a je proto velmi vhodné pro zpracování.

Při použití venku však může teakové dřevo odbarvit nebo vytvořit praskliny. Na konstrukci to ovšem nemá vliv. Pro udržení venkovního nábytku z teakového dřeva v optimálním stavu je vhodné jej pravidelně udržovat pomocí vhodných pečujících přípravků. Nečistěte teakové dřevo příliš velkým množstvím vody, protože to může způsobit, že dřevěná vlákna vyniknou a nábytek velmi zdrsní.

Bílá dřevěná zahradní lavice Vancouver

Bílá dřevěná zahradní lavice Vancouver – Garden Pleasure

Šedá dřevěná zahradní lavice London

Šedá dřevěná zahradní lavice London – Rojaplast

Dřevěná zahradní lavice Strong

Dřevěná zahradní lavice Strong – Rojaplast

Dřevěná zahradní lavice Retro

Dřevěná zahradní lavice Retro – Rojaplast

Dřevěná zahradní lavice Seremban

Dřevěná zahradní lavice Seremban – Rojaplast

Dřevěná zahradní lavice s ocelovou konstrukcí

Abyste pro samou práci na záhoncích nezapomínali odpočívat, vytvořte na své zahradě relaxační zóny. Strategicky umístěná pohodlná lavička vám pomůže ocenit výsledky vaší tvrdé práce s patřičným nadhledem a stane se oblíbeným místem ke čtení nebo poslouchání zvuků přírody.

Dřevěná zahradní lavice Aneta

Dřevěná zahradní lavice Aneta – Rojaplast

Dřevěná zahradní lavice -

Dřevěná zahradní lavice – Rojaplast

Dřevěná zahradní lavice Boston

Dřevěná zahradní lavice Boston – Rojaplast