Arbyd Matně bílá dubová kancelářská komoda Thor 161,8 x 46,5 cm

Stylová kancelářská komoda Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního,... více informací »
Arbyd Matně bílá dubová kancelářská komoda Thor
Značka: Arbyd
9 356 Kč
Koupit hned »
Stylová kancelářská komoda Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního,...

Stylová kancelářská komoda Thor zaujme na první pohled svým designem a praktičností. Celý korpus je vyroben z kvalitního, odolného laminátu, který se skvěle hodí do moderních kanceláří s vysokými nároky na odolnost proti opotřebení. Matně bílá barva a dubový dekor dodávají komodě osobitost a styl. Kovové úchytky doladí celkový vzhled komody. Komoda disponuje 3 prostornými zásuvkami a uzavíratelnou skříňkou s policí, kam pohodlně uložíte veškerý váš inventář. Dolaďte svou kancelář k dokonalosti s produkty Thor. Produkty z této série jsou vyrobeny v tuzemsku a při jejich výrobě byl kladen důraz na kvalitu. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem.

Další parametry: Výška 62 cm. Šířka 161,8 cm. Hloubka 46,5 cm. Korpus Laminát. Dekor stěn Dub Sonoma. Dvířka, zásuvky Matně bílý laminát. Úchytky Lakovaný kov. Barva Bílá. Barva Přírodní. Materiál Laminát.

Tento zlevněný výrobek Arbyd Matně bílá dubová kancelářská komoda Thor 161,8 x 46,5 cm od výrobce Arbyd snadno najdete na našich stránkách nyní za outletovou cenu! Akční cena od 9 356 Kč.