ElisionDesign

Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia 78,5 x 40 cm

Nový výrobek Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia 78,5 x 40 cm od dodavatele zboží Dutchbone je k dispozici na našich stránkách výhodně. Nabídka od 9 212 Kč.
EAN: 8718548049574
Černý kovový servírovací vozík DUTCHBONE Giulia
Koupit hned »
Značka: Dutchbone
9 212

Šikovný servírovací černý vozík DUTCHBONE Giulia je dokonalou volbou pro umístění Vašich oblíbených vín, likéru či brandy. Díky skvělé praktičnosti můžete mít tak své oblíbené nápoje vždy po ruce. Kovový rám vozíku Vám zaručí pevnou stabilitu a kolečka s gumovým povrchem bezpečnou možnost popojíždění, a to bez poškrábání podlahy. K servírování nápojů pak poslouží překrásná skleněná deska a polička v černém provedení. Skvěle se hodí do moderních i klasických interiérů.

 Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

 

Další parametry: Výška 81 cm. Šířka 78,5 cm. Hloubka 40 cm. Konstrukce Černě lakovaný kov. Deska Černé tvrzené sklo. Barva Černá. Materiál Kov. Materiál Sklo. . .