House Doctor Černé kovové nástěnné světlo Swing 35 cm

Jednoduché, asymetrické linie a jedinečný styl. To je nástěnné světlo Swing. Je vyrobené z černě lakovaného železa a díky... více informací »
House Doctor Černé kovové nástěnné
Značka: House Doctor
5 260 Kč
Koupit hned »
Jednoduché, asymetrické linie a jedinečný styl. To je nástěnné světlo Swing. Je vyrobené z černě lakovaného železa a díky...

Jednoduché, asymetrické linie a jedinečný styl. To je nástěnné světlo Swing. Je vyrobené z černě lakovaného železa a díky svému industriálnímu vzhledu perfektně ozdobí stěnu v obývacím pokoje či chodbě. Na konci tyče najdete ještě stříbrné zakončení a místo pro žárovku. Ta není součástí balení.

Pozn.: Přívodní kabel není schován pod krytkou, ale je veden bokem. Žárovka není součástí balení.

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha.

Další parametry: Celková šířka 35 cm. Zavěšení Černě lakované železo. Světelný zdroj 1x E27 max. 25 cm. Délka kabelu 2,2 m. Barva Černá. Materiál Kov. . . . .

Výjimečný výrobek House Doctor Černé kovové nástěnné světlo Swing 35 cm od přední značky House Doctor jednoduše získáte na našich stránkách teď skutečně levně! Ve skvělé akci za 5 260 Kč.