Porto Deco Přírodní dubový jídelní stůl Huner 180×100 cm

Přírodní stůl Huner vás zaujme díky svému zajímavému designu a stane se dominantou oblíbeného stolování s rodinou. Podnož je... více informací »
Porto Deco Přírodní dubový jídelní
Značka: Porto Deco
19 909 Kč
Koupit hned »
Přírodní stůl Huner vás zaujme díky svému zajímavému designu a stane se dominantou oblíbeného stolování s rodinou. Podnož je...

Přírodní stůl Huner vás zaujme díky svému zajímavému designu a stane se dominantou oblíbeného stolování s rodinou. Podnož je vyrobená z dubové dýhy a šikmé uspořádání jednotlivých částí podnože působí zajímavým dojmem. Deska stolu z dubové dýhy je oválná a uprostřed stolu vede 25 cm široký, dekorativní pruh z černě lakované dýhy. Stůl perfektně zapadne do moderních jídelen s přírodními prvky.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 75 cm. Šířka 180 cm. Hloubka 100 cm. Deska Dubová dýha. Podnož Dubová dýha. Barva Přírodní. Materiál Dýha. . . .

Super výrobek Porto Deco Přírodní dubový jídelní stůl Huner 180x100 cm od oblíbené značky Porto Deco najdete právě nyní na našich stránkách za výhodnou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 19 909 Kč.