Antracitově šedá sametová třímístná rozkládací pohovka Ghado Hesto 237 cm

Hodně oblíbený produkt Antracitově šedá sametová třímístná rozkládací pohovka Ghado Hesto 237 cm s pečetí kvality od značky Ghado snadno pořídíte tady a teď levně. Nyní pořídíte za 25 539 Kč. EAN: GHADO-HESTO-139-3
Antracitově šedá sametová třímístná rozkládací
Značka: Ghado
25 539 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis produktu

Třímístná pohovka Hesto je výrazný kus nábytku, který v sobě spojuje jednoduchost a eleganci. Robustní sedák pohovky kontrastuje se štíhlými nohami a vytváří ucelenou a vizuálně vyváženou kompozici. Díky použití extra silné pěnové vrstvy v sedací části poskytuje pohovka uživateli pohodlí a umožňuje vychutnat si komfort. Příjemné sametové čalounění v antracitově šedé barvě designově kontrastuje s polštářky v červeném odstínu, díky čemuž získává originální design. Kromě toho byla pohovka rozšířena také o rozkládací funkci. Sklápěcí opěradla a výsuvná část sedáku umožňují rychlou přeměnu pohovky na pohodlné lůžko. Hesto se skvěle hodí do interiérů v elegantním stylu a do moderních interiérů. Její neokázalý charakter z ní činí zajímavý interiérový doplněk.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Další parametry: Šířka 237 cm. Hloubka 91 cm. Výška 95 cm. Šířka sedu 196 cm. Hloubka sedu 52 cm. Výška sedu 45 cm. Výška područek 62 cm. Výška podnože 10 cm. Hmotnost 94 kg. Martindale 100.000.