Kave Home Ratanová lavice LaForma Beida 120 cm

Stylová lavice LaForma Beida zaujme svým originálním designem. Ručně tkaný sedák z ratanu dodává lavici... více informací »
Kave Home Ratanová lavice LaForma Beida
Značka: LaForma
6 113 Kč
Koupit hned »
Stylová lavice LaForma Beida zaujme svým originálním designem. Ručně tkaný sedák z ratanu dodává lavici...

Stylová lavice LaForma Beida zaujme svým originálním designem. Ručně tkaný sedák z ratanu dodává lavici na osobitosti a jedinečnosti. Konstrukce z masivního teakového dřeva zajistí perfektní stabilitu a odolnost. Lavice se skvěle hodí do interiérů s nádechem orientu.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 48 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 40 cm. Sedák Ratan. Podnož Masivní teakové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Ratan. Materiál Dřevo masiv. . .

Kvalitní a oblíbený produkt Kave Home Ratanová lavice LaForma Beida 120 cm od našeho výrobce Kave Home máte možnost nakoupit aktuálně na webu v bezva akci! Ceny již od 6 113 Kč.