Hoorns Černá koženková třímístná pohovka Twilight 230 cm

Nadčasová třímístná pohovka Twilight s čalouněním z ekokůže splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design. Její... více informací »
Hoorns Černá koženková třímístná pohovka Twilight
Značka: Hoorns
41 917 Kč
Koupit hned »
Nadčasová třímístná pohovka Twilight s čalouněním z ekokůže splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design. Její...

Nadčasová třímístná pohovka Twilight s čalouněním z ekokůže splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design. Její robustní provedení inspirované retrem zaručí, že se pohovka stane dominantou každého interiéru, zatímco pohodlný sedák zajistí to nejvyšší pohodlí při sezení. Zamilujte si jedinečný styl pohovky Twilight a dejte chvílím odpočinku a relaxace nový rozměr.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě.

Další parametry: Výška 77 cm. Šířka 230 cm. Hloubka 93 cm. Výška sedu 45 cm. Hloubka sedu 63 cm. Odolnost Voda. Funkce Easy clean. Ekokůže Recyklované PET lahve. Čalounění Ekokůže (100% PES). Podnož Lakované březové dřevo.

Oblíbený kus Hoorns Černá koženková třímístná pohovka Twilight 230 cm od značky s dlouholetou tradicí Hoorns snadno můžete získat na našich stránkách teď právě extra výhodně! Aktuálně stojí u nás 41 917 Kč.