Hoorns Kávově hnědá látková třímístná pohovka Twilight 230 cm

Nadčasová třímístná pohovka Twilight s látkovým čalouněním splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i... více informací »
Hoorns Kávově hnědá látková třímístná
Značka: Hoorns
41 917 Kč
Koupit hned »
Nadčasová třímístná pohovka Twilight s látkovým čalouněním splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i...

Nadčasová třímístná pohovka Twilight s látkovým čalouněním splňuje i ty nejpřísnější nároky na kvalitu i design. Její robustní provedení inspirované retrem zaručí, že se pohovka stane dominantou každého interiéru, zatímco pohodlný sedák zajistí to nejvyšší pohodlí při sezení. Zamilujte si jedinečný styl pohovky Twilight a dejte chvílím odpočinku a relaxace nový rozměr.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Další parametry: Výška 77 cm. Šířka 230 cm. Hloubka 93 cm. Výška sedu 45 cm. Hloubka sedu 63 cm. Martindale 100.000. Čalounění Látka (100% polyester). Podnož Lakované březové dřevo. Barva Hnědá. Materiál Látka.

Nový výrobek Hoorns Kávově hnědá látková třímístná pohovka Twilight 230 cm od dodavatele se skvělou pověstí Hoorns jednoduše pořídíte již dnes v bezva akci! Pouze nyní za 41 917 Kč.