Kave Home Květináč LaForma Colomba z přírodních vláken ⌀ 35 cm

Elegantní a nepřehlédnutelný, květináč LaForma Colomba vnese do vašeho domova kus přírody a podtrhne krásu vašich květin či... více informací »
Kave Home Květináč LaForma Colomba z přírodních
Značka: LaForma
715 Kč
Koupit hned »
Elegantní a nepřehlédnutelný, květináč LaForma Colomba vnese do vašeho domova kus přírody a podtrhne krásu vašich květin či...

Elegantní a nepřehlédnutelný, květináč LaForma Colomba vnese do vašeho domova kus přírody a podtrhne krásu vašich květin či rostlin. Je ručně pletený z vláken vodního hyacintu a je zajímavý svým užším dnem. Každý kus má své odlišnosti v barvě a textuře, jelikož je vyroben z přírodního materiálu. A proto budete vlastnit opravdový unikát. Květináč je také biologicky odbouratelný, a proto nezanechává nerozložitelný odpad.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme péřovou prachovku. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Květináč doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání. Nevhodný pro venkovní použití.

Další parametry: Výška 28 cm. Průměr 35 cm. Květináč Přírodní vlákno. Barva Přírodní. Materiál Ratan. . . . . .

Tento velmi žádaný produkt Kave Home Květináč LaForma Colomba z přírodních vláken ⌀ 35 cm od našeho předního výrobce Kave Home jde koupit právě za báječnou cenu. Právě teď jen za 715 Kč.