Teakový zahradní jídelní stůl Bizzotto Catalis 200 x 100 cm

Moderní jídelní stůl Bizzotto Catalis je skvělou volbou pro vaši terasu nebo altán. Deska stolu je z masivního teakového dřeva... více informací »
Teakový zahradní jídelní stůl Bizzotto Catalis
Značka: Bizzotto
43 987 Kč
Koupit hned »
Moderní jídelní stůl Bizzotto Catalis je skvělou volbou pro vaši terasu nebo altán. Deska stolu je z masivního teakového dřeva...

Moderní jídelní stůl Bizzotto Catalis je skvělou volbou pro vaši terasu nebo altán. Deska stolu je z masivního teakového dřeva a podnož z lakovaného hliníku. Praktickou výhodou je ochranný nátěr proti UV záření. Stůl Catalis nabízí dostatek prostoru až pro 8 osob a rychle stane se oblíbeným místem setkávání celé vaší rodiny, nebo při pořádání venkovní hostiny. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 75 cm. Šířka 200 cm. Hloubka 100 cm. Deska Teakové dřevo. Podnož Lakovaný hliník. Odolnost UV záření. Počet osob 8. Barva Černá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv.

Super výrobek Teakový zahradní jídelní stůl Bizzotto Catalis 200 x 100 cm od spolehlivého výrobce Bizzotto můžete pořídit právě trvale výhodně. V akci od 43 987 Kč.