ElisionDesign

Černý kovový odkládací stolek Bizzotto Kieram 50 cm

Tento velmi oblíbený kus Černý kovový odkládací stolek Bizzotto Kieram 50 cm od značky se zárukou kvality Bizzotto jednoduše pořídíte tady nyní za outletovou cenu! Nabídka již od 4 918 Kč.
EAN: 8051836305762
Černý kovový odkládací stolek Bizzotto
Koupit hned »
Značka: Bizzotto
4 918

Jednoduchý a přitom tak originální – to je známka italské značky Bizzotto. Ani u této designovky tomu není jinak. Věříme, že si nádech italského stylu oblíbíte spolu s námi. Zamilovat se můžete třeba do tohoto originálního stolku, který dodá vašemu obývacímu pokoji tu správnou třešničku na vyladěném interiéru. Kulatý konferenční stolek Kieram je vytvořený z kovových stěn, které připomínají mříž. Horní deska je vyrobená z černého kouřového skla. Tento stolek se stane atraktivním kouskem v každém moderním interiéru.

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha.

Další parametry: Výška 48 cm. Průměr 50 cm. Podnož Černě lakovaný kov. Deska Černé sklo. Barva Černá. Materiál Kov. Materiál Sklo. Materiál podnože Kov. . .