Černý konferenční stolek Rowico YuRAi, ⌀ 90 cm

Konferenční, konzolové a televizní stolky Yumi od značky Rowico jsou nepostradatelnou součástí každého interiéru a mají řadu praktických... více informací »
Černý konferenční stolek Rowico YuRAi
Značka: Rowico
8 490 Kč
Koupit hned »
Konferenční, konzolové a televizní stolky Yumi od značky Rowico jsou nepostradatelnou součástí každého interiéru a mají řadu praktických...

Konferenční, konzolové a televizní stolky Yumi od značky Rowico jsou nepostradatelnou součástí každého interiéru a mají řadu praktických využití. Od prostoru pro vaši televizi či dekorace po základ pro příjemné posezení nad kávou.

Kolekce Yumi přináší nábytek s jednoduchým designem a ve čtyřech různých barevných provedení. Proto je jako základ vhodná pro širokou škálu stylově a barvně různých interiérů. Tento kousek podpírají nožky z gumovníkového dřeva.


Oblíbený výrobek Černý konferenční stolek Rowico YuRAi, ⌀ 90 cm lze pořídit lehce na stránkách umístěný v rubrice konferenční stolky! Nyní můžete najít unikátní výrobky z této populární rubriky snadno online!

Výjimečný produkt Černý konferenční stolek Rowico YuRAi, ⌀ 90 cm originál od značky Rowico lze pořídit ještě dnes za super peníze! Levně za 8 490 Kč.