Kave Home Černé kovové nástěnné světlo LaForma Vissia 60 cm

Minimalistické světlo LaForma Vissia se stane dokonalým doplňkem do vašeho interiéru. Spojení kovové konstrukce a ostrých... více informací »
Kave Home Černé kovové nástěnné světlo LaForma
Značka: LaForma
1 514 Kč
Koupit hned »
Minimalistické světlo LaForma Vissia se stane dokonalým doplňkem do vašeho interiéru. Spojení kovové konstrukce a ostrých...

Minimalistické světlo LaForma Vissia se stane dokonalým doplňkem do vašeho interiéru. Spojení kovové konstrukce a ostrých linií tvoří jedinečný celek, který do vašeho domova vnese dostatek světla a také moderní eleganci a styl. Vissia je ideální nejen pro osvětlení vaší koupelny ale i ostatních místností. 

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha.

Další parametry: Výška 5 cm. Šířka 60 cm. Hloubka 13 cm. Typ žárovky LED. Intenzita osvětlení 1600 lm. Teplota světla Teplá. Integrovaná barevná teplota LED 3000 K. Svítidlo Kov. Barva Černá. Materiál Kov.

Vynikající kus Kave Home Černé kovové nástěnné světlo LaForma Vissia 60 cm od společnosti s úžasnou pověstí Kave Home lze koupit ještě dnes téměř zdarma. Výhodně teď u nás za 1 514 Kč.