Černá kovová stojací lampa Hübsch Tubs 130 cm

Designový prvek, který navíc dodá dostatek světla. To je zajímavá stojací lampa Tubs. Podstava do trojnožky je vyrobená z černě... více informací »
Černá kovová stojací lampa
Značka: Hübsch
4 845 Kč
Koupit hned »
Designový prvek, který navíc dodá dostatek světla. To je zajímavá stojací lampa Tubs. Podstava do trojnožky je vyrobená z černě...

Designový prvek, který navíc dodá dostatek světla. To je zajímavá stojací lampa Tubs. Podstava do trojnožky je vyrobená z černě lakovaného kovu. Na ni je postavené stínidlo ve tvaru válce, které má perforaci po celém svém obvodu. Dodá tak celé lampě na zajímavosti a originalitě. Žárovka není součástí balení.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 164 cm. Šířka 23 cm. Hloubka 23 cm. Stínidlo Lakovaný kov. Podstava Lakovaný kov. Světelný zdroj 1x E27 max. 60W. Barva Černá. Materiál Kov. . .

Oblíbený a akční produkt Černá kovová stojací lampa Hübsch Tubs 130 cm od našeho výrobce Hübsch pořídíte tady a teď právě extra se slevou. Aktuálně za 4 845 Kč.