Béžová sametová třímístná rozkládací pohovka MICADONI BYRON 250 cm

Třímístná pohovka MICADONI BYRON zaujme na první pohled zejména díky svému exkluzivnímu designu. Elegantní prošívání... více informací »
Béžová sametová třímístná rozkládací pohovka
Značka: Micadoni
35 959 Kč
Koupit hned »
Třímístná pohovka MICADONI BYRON zaujme na první pohled zejména díky svému exkluzivnímu designu. Elegantní prošívání...

Třímístná pohovka MICADONI BYRON zaujme na první pohled zejména díky svému exkluzivnímu designu. Elegantní prošívání sametového čalounění v krémově béžové barvě jen podtrhuje mohutnost této pohovky a zároveň tvoří zajímavý kontrast s moderní a jednoduchou kovovou podnoží. Příjemným bonusem je možnost pohovku rozložit a vytvořit tak praktické místo pro spánek. Dopřejte si stylové posezení a užívejte si maximální pohodlí s pohovkou Byron,  která nejlépe vynikne v moderních a elegantně zařízených interiérech.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry: Výška 90 cm. Šířka 250 cm. Hloubka 105 cm. Výška sedu 46 cm. Hloubka sedu 52 cm. Šířka sedu 200 cm. Výška područek 52 cm. Výška opěrky 45 cm. Výška podnože 9,5 cm. Rozměry polštáře 45 x 45 cm.

Tento levný kousek Béžová sametová třímístná rozkládací pohovka MICADONI BYRON 250 cm od dodavatele s dobrým jménem Micadoni k dostání zde nyní za výborné peníze! Akční cena již od 35 959 Kč.