Budík z ořechového dřeva s LED displayem Gingko Tumbler Click

Moderní a elegantní prémiový budík od značky Gingko je více než jen praktický pomocník, který vám zpříjemní probouzení. Díky svému... více informací »
Budík z ořechového dřeva s LED
Značka: Gingko
2 490 Kč
Koupit hned »
Moderní a elegantní prémiový budík od značky Gingko je více než jen praktický pomocník, který vám zpříjemní probouzení. Díky svému...

Moderní a elegantní prémiový budík od značky Gingko je více než jen praktický pomocník, který vám zpříjemní probouzení. Díky svému minimalistickému zaoblenému designu se bude vyjímat nejen na vašem nočním stolku a do interiéru vnese jedinečnou jiskru.

Je vyrobený z kvalitního dřeva s výraznou přírodní kresbou, která mu dodává šarm a zdobnost. Přední strana v sobě důmyslně ukrývá LED display, který lze nastavit na stálé zobrazení či na úspornou aktivaci zvukem nebo dotekem. Pro zjištění aktuálního času vám tak stačí pouhé lusknutí prsty či zaťukání do desky stolu a číslice se objeví na dřevěném povrchu – můžete si vybrat mezi 12 či 24 hodinovým režimem. A stejně tak jednoduché je i jeho ovládání. Jakmile se spustí tóny alarmu, můžete vstávání oddálit lehkým stisknutím nebo jej ukončit převrácením budíku.

Zabudovanou baterii lze nabíjet pomocí přiloženého USB kabelu. Doba nabíjení je přibližně 3 až 4 hodiny. V případě nastavení na režim zvukové aktivace se výdrž pohybuje kolem 6 měsíců. Stálé zobrazení ji snižuje na 2 až 3 týdny.

Hodně prodávaný produkt jde sehnat mimo jiné tu na webu zařazený v sekci budíky. Najděte si kvalitní kousky z této populární rubriky jednoduše online! Oblíbený výrobce Gingko může nabídnout top výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od značky Gingko. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený kousek Budík z ořechového dřeva s LED displayem Gingko Tumbler Click od kvalitní značky Gingko pohodlně seženete zde teď právě za akční cenu! V současnosti za 2 490 Kč.