Tmavě hnědá dubová komoda ROWICO BROOKLYN 160 x 45 cm

Praktická komoda ROWICO BROOKLYN je vyrobena z dubového dřeva a nabízí úložný prostor v podobě dvou zásuvek, dvou dvířek a... více informací »
Tmavě hnědá dubová komoda ROWICO BROOKLYN
Značka: Rowico
28 692 Kč
Koupit hned »
Praktická komoda ROWICO BROOKLYN je vyrobena z dubového dřeva a nabízí úložný prostor v podobě dvou zásuvek, dvou dvířek a...

Praktická komoda ROWICO BROOKLYN je vyrobena z dubového dřeva a nabízí úložný prostor v podobě dvou zásuvek, dvou dvířek a jedné otevřené police. Dvířka i zásuvky se zavírají pomocí moderního systému soft close a za každými z dvířek se skrývají další dvě uzavřené police. Použité dřevo má certifikaci FSC a vy tak můžete mít dobrý pocit z toho, že výroba komody nezatěžuje životní prostředí. Komoda se perfektně hodí například do chodby, kde její horní desku využijete k vystavení dekorací a odložení klíčů a jiných drobností.

Další parametry: Výška 80 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 45 cm. Rozměr dveří 52×40,5 cm. Rozměr zásuvky 44x37x5,5 cm. Výška podnože 23 cm. Hmotnost 68 kg. Max. nosnost police 5 kg. Korpus Dubové dřevo. Podnož Dubové dřevo.

Kvalitní a oblíbený produkt Tmavě hnědá dubová komoda ROWICO BROOKLYN 160 x 45 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Rowico lze zakoupit tady nyní opravdu výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 28 692 Kč.