Akátová zahradní polohovací židle Bizzotto Nonemi s područkami

Zahradní skládací židle Bizzotto Nonemi zaujme svým čistým designem a krásou zvoleného materiálu. Masivní akátové... více informací »
Akátová zahradní polohovací židle Bizzotto
Značka: Bizzotto
4 832 Kč
Koupit hned »
Zahradní skládací židle Bizzotto Nonemi zaujme svým čistým designem a krásou zvoleného materiálu. Masivní akátové...

Zahradní skládací židle Bizzotto Nonemi zaujme svým čistým designem a krásou zvoleného materiálu. Masivní akátové dřevo v příjemném barevném odstínu vás oslní svou elegancí a příjemnější sezení zajišťují područky. Bonusem je možnost nastavení úhlu zad, díky čemuž si židli můžete přizpůsobit pro dosažení maximálního komfortu při sezení. Židle Nonemi je skvělou volbou pro chvíle relaxace na každé terase nebo zahradě.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 111 cm. Šířka 57,5 cm. Hloubka 70 cm. Výška sedu 44 cm. Výška područek 66 cm. Sedák Akátové dřevo. Podnož Akátové dřevo. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. .

Kvalitní a velmi žádaný produkt Akátová zahradní polohovací židle Bizzotto Nonemi s područkami od známého výrobce Bizzotto najdete bezpečně online extra se slevou. V akci za cenu 4 832 Kč.