Teakový zahradní jídelní stůl Bizzotto Paldail 160 cm s černou podnoží

Zajímavý zahradní jídelní stůl Bizzotto Paldail si zamilujete na první pohled. Stůl vás uchvátí díky desce poskládané ... více informací »
Teakový zahradní jídelní stůl Bizzotto
Značka: Bizzotto
51 596 Kč
Koupit hned »
Zajímavý zahradní jídelní stůl Bizzotto Paldail si zamilujete na první pohled. Stůl vás uchvátí díky desce poskládané ...

Zajímavý zahradní jídelní stůl Bizzotto Paldail si zamilujete na první pohled. Stůl vás uchvátí díky desce poskládané  z masivního teakového dřeva v krásném přírodním odstínu. Deska stolu je zvýrazněna černě lakovanou hliníkovou podnoží, jejíž design dodává stolu na originalitě a osobitosti. Stůl Paldail se skvěle hodí do komerčních i nekomerčních prostorů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 77 cm. Průměr 160 cm. Deska Masivní teakové dřevo. Podnož Lakovaný hliník. Počet míst k sezení 8. Barva Černá. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál Hliník. .

Kvalitní a žádaný produkt Teakový zahradní jídelní stůl Bizzotto Paldail 160 cm s černou podnoží od našeho známého výrobce Bizzotto jednoduše naleznete zde teď právě za super cenu! Aktuálně v akci za 51 596 Kč.