Teaková zahradní židle Bizzotto Marylou s područkami

Teakovou zahradní židli Bizzotto Marylou si oblíbíte pro její decentní a univerzální design. Přírodní materiál teakového... více informací »
Teaková zahradní židle Bizzotto Marylou s područkami
Značka: Bizzotto
7 831 Kč
Koupit hned »
Teakovou zahradní židli Bizzotto Marylou si oblíbíte pro její decentní a univerzální design. Přírodní materiál teakového...

Teakovou zahradní židli Bizzotto Marylou si oblíbíte pro její decentní a univerzální design. Přírodní materiál teakového dřeva působí příjemným a vzdušným dojmem. Pohodlnější sezení zaručí dřevěné područky. Skvěle se hodí do každé zahrady, altánu a celkově venkovního prostředí.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 91 cm. Šířka 50 cm. Hloubka 59 cm. Výška sedáku 44,5 cm. Výška područek 66,5 cm. Sedák Teakové dřevo. Podnož Teakové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. .

Zcela unikátní produkt Teaková zahradní židle Bizzotto Marylou s područkami od skvělého a známého výrobce Bizzotto najdete nyní za super cenu. Aktuálně výhodně za 7 831 Kč.