Černá pletená zahradní židle Bizzotto Crochela

Pletená zahradní židle Bizzotto Crochela nabízí místo pro chvilku odpočinku, nebo pro pohodlné posezení u stolu s přáteli na... více informací »
Černá pletená zahradní židle Bizzotto Crochela
Značka: Bizzotto
16 106 Kč
Koupit hned »
Pletená zahradní židle Bizzotto Crochela nabízí místo pro chvilku odpočinku, nebo pro pohodlné posezení u stolu s přáteli na...

Pletená zahradní židle Bizzotto Crochela nabízí místo pro chvilku odpočinku, nebo pro pohodlné posezení u stolu s přáteli na vaší terase, altánu, nebo balkónu. Sedák židle má konstrukci z kovu a je hustě vypleten, což dodává sedáku na stabilitě a zároveň vytváří příjemné místo na sezení. Podnož je z teakového dřeva. Příjemným bonusem je měkký podsedák s povlakem, který je nejen možné sundat, ale navíc je i odolný proti slunečnímu záření.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry: Výška 85 cm. Šířka 64 cm. Hloubka 64 cm. Výška sedáku 46,5 cm. Výška opěradla 60 cm. Konstrukce sedáku Kov. Výplet Pletené vlákno. Čalounění sedáku Látka. Podnož Teakové dřevo. Barva Černá.

Ve slevě produkt Černá pletená zahradní židle Bizzotto Crochela od naší známé značky Bizzotto snadno seženete zde teď ve výprodejové akci. Nabídka již od 16 106 Kč.