Bílé ratanové zahradní křeslo Bizzotto Olivena

S křeslem Bizzotto Olivena nejen, že vnesete do vaší zimní zahrady či na terasu svěží styl, ale navíc získáte i útulné... více informací »
Bílé ratanové zahradní křeslo
Značka: Bizzotto
17 717 Kč
Koupit hned »
S křeslem Bizzotto Olivena nejen, že vnesete do vaší zimní zahrady či na terasu svěží styl, ale navíc získáte i útulné...

S křeslem Bizzotto Olivena nejen, že vnesete do vaší zimní zahrady či na terasu svěží styl, ale navíc získáte i útulné místo pro vaši relaxaci a odpočinek. Design křesla zaujme jasnou, bílou barvou pleteného ratanu, který je doplněn pevnou podnoží z mangového dřeva ve stejném odstínu. Bílé povlaky polštářů je možné v případě potřeby sundat. Křeslo nejvíce vynikne v kombinaci s dalšími dřevěnými kusy nábytku v přírodním odstínu a kontrastu se svěží barvou rostlin.

Pozn.: Pro delší životnost výrobku doporučujeme v exteriéru přikrývat.

Další parametry: Šířka 80 cm. Hloubka 95 cm. Výška 77 cm. Výška sedu 40 cm. Výška zadní opěrky 63 cm. Výplet Bíle lakovaný ratan. Čalounění Látka (100% polyester). Podnož Mangové dřevo. Barva Bílá. Materiál Ratan.

Hodně povedený kus Bílé ratanové zahradní křeslo Bizzotto Olivena od společnosti Bizzotto můžete pořídit aktuálně levně. Nyní pořídíte jen za 17 717 Kč.