Dubový jídelní stůl ROWICO FILIPPA s bílou podnoží 180 x 90 cm

Robustní jídelní stůl ROWICO FILLIPA bude tím pravým kouskem pro jídelnu každého milovníka poctivých přírodních materiálů.... více informací »
Dubový jídelní stůl ROWICO FILIPPA
Značka: Rowico
16 737 Kč
Koupit hned »
Robustní jídelní stůl ROWICO FILLIPA bude tím pravým kouskem pro jídelnu každého milovníka poctivých přírodních materiálů....

Robustní jídelní stůl ROWICO FILLIPA bude tím pravým kouskem pro jídelnu každého milovníka poctivých přírodních materiálů. Deska stolu je vyrobena z dubového dřeva, které získalo certifikát FSC. Dřevo je díky certifikaci ekologicky šetrné a výroba stolu tak nezatěžuje životní prostředí. Jeho kresbu si na první pohled zamilujete. Stůl stojí na bíle lakované bukové podnoži, která tvoří s deskou zajímavý kontrast. Přinese do vaší jídelny hřejivou útulnou atmosféru. U stolu se pohodlně nají 6-8 osob, ocení ho tedy i početnější rodiny a milovníci návštěv.

Další parametry: Výška 74 cm. Šířka 180 cm. Hloubka 90 cm. Hmotnost 35 kg. Tloušťka desky 2 cm. Výška podnože 66 cm. Počet osob 6-8. Deska Dubové dřevo. Podnož Bukové dřevo. Rozměr balíku 186x95x11 cm.

Tento designový výrobek Dubový jídelní stůl ROWICO FILIPPA s bílou podnoží 180 x 90 cm od skvělého a známého výrobce Rowico je k dostání tady teď za výborné peníze! Akční cena od 16 737 Kč.