Bílá komoda Tenzo Uno, šířka 148 cm

Prototyp čistého minimalistického designu, který na vás neprozradí, že za dvířky ukrýváte malý chaos. Moderní, výraznou, přitom jednoduchou... více informací »
Bílá komoda Tenzo Uno
Značka: Tenzo
15 490 Kč
Koupit hned »
Prototyp čistého minimalistického designu, který na vás neprozradí, že za dvířky ukrýváte malý chaos. Moderní, výraznou, přitom jednoduchou...

Prototyp čistého minimalistického designu, který na vás neprozradí, že za dvířky ukrýváte malý chaos.

Moderní, výraznou, přitom jednoduchou skříňku díky jejímu univerzálnímu vzhledu využijete v obývacím pokoji, ložnici nebo kdekoliv jinde se vám hodí. Funguje dobře jako solitér, nebo ji můžete doplnit dalšími kusy ze stejné kolekce a vytvořit tak navazující sestavu. Případně stylově odlišnými kousky vytvoříte zcela osobitý interiér.

Úchytka dveří je zabudovaná přímo do dvířek, takže o ni nezavadíte . Zároveň tvoří výrazný prvek designu skříňky.

Navrženo Olivierem Toulouse
Design říká něco o tom, kdo jste. Proto je Olivier Toulouse inspirován lidmi, díky kterým objevuje stále nové a nové nápady.

Oceněno German Design Award
Kolekce Uno získala ocenění v kategorii Excellent Product Design – Furniture v rámci German Design Award 2019.

Levný produkt Bílá komoda Tenzo Uno, šířka jde koupit bezprostředně na stránkách zařazený v sekci komody. Nyní můžete najít ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za super ceny. To však není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další kvalitní produkty značky Tenzo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. V očích zákazníků popupární značka Tenzo pro své zákazníky nabízí vynikající výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob!

Zajímavý výrobek Bílá komoda Tenzo Uno, šířka 148 cm od populární značky Tenzo snadno seženete v aktuální nabídce ve výprodejové akci! Zboží pořídíte teď u nás za 15 490 Kč.