Bílá knihovna Tenzo Uno, výška 176 cm

Do obýváku nebo dětského pokoje? Nebo do koupelny? Díky univerzálnímu vzhledu to bude této moderní minimalistce slušet v kterékoliv místnosti.... více informací »
Bílá knihovna Tenzo Uno
Značka: Tenzo
26 990 Kč
Koupit hned »
Do obýváku nebo dětského pokoje? Nebo do koupelny? Díky univerzálnímu vzhledu to bude této moderní minimalistce slušet v kterékoliv místnosti....

Do obýváku nebo dětského pokoje? Nebo do koupelny? Díky univerzálnímu vzhledu to bude této moderní minimalistce slušet v kterékoliv místnosti.

Spíš než na zdobnost sází na výrazný a funkční vzhled úchytek a jemně asymetrické uspořádání poliček a dvířek. Úchytky jsou navržené v duchu nejlepšího designu: Výrazné tak, aby skříňce dodaly zajímavou designovou tečku a praktické tak, že skříňku dobře otevřete a zároveň se o úchytku nepraštíte.

Navrženo Olivierem Toulouse
Design říká něco o tom, kdo jste. Proto je Olivier Toulouse inspirován lidmi, díky kterým objevuje stále nové a nové nápady.

Oceněno German Design Award
Kolekce Uno získala ocenění v kategorii Excellent Product Design – Furniture v rámci German Design Award 2019.

Designový produkt Bílá knihovna Tenzo Uno, výška 176 cm máte možnost koupit aktuálně tady na našich stránkách zařazený v sekci knihovny! Podívejte se na skvělé kusy z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nebojte, máme toho více, mrkněte na další prověřené produkty od výrobce Tenzo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Značka Tenzo vás obohatí o vysoce kvalitní produkty A to ještě není vše!

Tento zlevněný kousek Bílá knihovna Tenzo Uno, výška 176 cm od známého předního výrobce Tenzo najdete právě teď v naší nabídce výhodně! Aktuálně výhodně za 26 990 Kč.