Béžová jídelní židle Kave Home Freia

Pohodlně se usaďte a hostina může začít. Z této bytelné a polstrované jídelní židle Kave Home Freia se vám ani nebude chtít zvedat. Tato židle... více informací »
Béžová jídelní židle Kave
Značka: Kave Home
4 490 Kč
Koupit hned »
Pohodlně se usaďte a hostina může začít. Z této bytelné a polstrované jídelní židle Kave Home Freia se vám ani nebude chtít zvedat. Tato židle...

Pohodlně se usaďte a hostina může začít. Z této bytelné a polstrované jídelní židle Kave Home Freia se vám ani nebude chtít zvedat.

Tato židle s podnožím z bukového dřeva vám díky polstrovanému sedáku a opěradlu poskytne pohodlné posezení i při dlouhém hodování.

V případě zašpinění vás jistě potěší odnímatelný povlak sedáku, který můžete lehce vyčistit.

Tento diskontní produkt jde získat jednoduše tu v rubrice jídelní židle! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z naší rubriky ve slevě. U zákazníků oblíbená značka Kave Home může nabídnout špičkové výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce však také další zboží od výrobce Kave Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Béžová jídelní židle Kave Home Freia od populárního výrobce Kave Home máte možnost nakoupit bezpečně online za příznivou cenu. Právě nyní za 4 490 Kč.