Stříbrná kovová bezdrátová stolní LED lampa Pedrali Giravolta 33 cm

Stolní lampa Pedrali Giravolta je bezdrátové osvětlení, které se vyznačuje moderním designem. Hlavními prvky jsou stínidlo z... více informací »
Stříbrná kovová bezdrátová stolní LED lampa Pedrali
Značka: Pedrali
7 269 Kč
Koupit hned »
Stolní lampa Pedrali Giravolta je bezdrátové osvětlení, které se vyznačuje moderním designem. Hlavními prvky jsou stínidlo z...

Stolní lampa Pedrali Giravolta je bezdrátové osvětlení, které se vyznačuje moderním designem. Hlavními prvky jsou stínidlo z plastu, základna a LED difuzor, který se otáčí o 360 stupňů a směruje světlo, a podstava vyrobená z extrudovaného hliníku, která obklopuje stínidlo a vytváří praktickou rukojeť. Svítidlo obsahuje LED, lithiovou baterii, zařízení micro USB pro dobíjení a tlačítko napájení. Magnet v základně umožňuje upevnění osvětlení na kovové povrchy, dokonce i na zeď. Světlo se díky svému materiálovému provedení hodí do venkovních i domácích prostor.

Další parametry: Výška 12,5x50x33 cm. Průměr 15 cm. Konstrukce Lakovaný hliník. Stínidlo Plast. Světlený zdroj LED 2 W (součástí balení). Svítivost 3000 K. Barva Šedá. Barva Stříbrná. Materiál Hliník. .

Tento skvělý produkt Stříbrná kovová bezdrátová stolní LED lampa Pedrali Giravolta 33 cm od kvalitního výrobce Pedrali je k sehnání v naší online nabídce za báječnou cenu. Nabídka již od 7 269 Kč.