ElisionDesign

Černá kožená barová židle DAN-FORM Dolphin 53-80 cm

Tento oblíbený kousek Černá kožená barová židle DAN-FORM Dolphin 53-80 cm od přední společnosti Dan-Form můžete najít aktuálně až neuvěřitelně levně! Ceny již od 12 387 Kč.
EAN: 5710172064100
​​​​​Dan-Form Černá kožená barová židle DAN-FORM
Koupit hned »
Značka: Dan-Form
12 387

Stylová barová židle DAN-FORM Dolphin zaujme svým designovým tvarem, který je pro tuto židli charakteristický. Komfortní sedák z pravé kůže v černé barvě společně s leštěnou kovovou podnoží vytváří elegantní spojení. Příjemným bonusem je přítomnost praktické podnožky, která ještě více zvyšuje celkové pohodlí. Dále potěší možnost židli výškově nastavit podle Vašich potřeb. Skvěle se hodí do všech druhů interiérů a především do restauračních zařízení, hotelů a barů.

Kůže Tip: K čištění doporučujeme otírání měkkým hadříkem namočeným ve vlažné vodě. V případě obroušeného povrchu není vhodné používat vodu. Proto doporučujeme kartáč s jemnými kovovými jehličkami mezi štětinami s následným přeluxováním vyčištěného místa.

Další parametry: Výška 78–105 cm. Šířka 45 cm. Hloubka sedu 45,5 cm. Výška sedu 53–80 cm. Hloubka podnož Lakovaný kov. Hmotnost 13 kg. Čalounění Pravá kůže. Barva Černá. Materiál Kůže. 3D modely Ano.