ElisionDesign

Tmavě hnědý dřevěný odkládací stolek Ruggine by Marco Barotti 60 cm

Tento akční produkt Tmavě hnědý dřevěný odkládací stolek Ruggine by Marco Barotti 60 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Marco Barotti máte možnost získat na našich stránkách levně. Zrovna teď v akci za 2 990 Kč.
EAN: RUGGINE_1
Tmavě hnědý dřevěný odkládací stolek Ruggine by
Koupit hned »
Značka: Marco Barotti
2 990

Multifunkční stolek Ruggine od známého designéra Marca Barottiho bude nepřehlédnutelným stylovým doplňkem ve vašich interiérech. Je vyroben z velmi odolného materiálu v designu zrezlého plechu a díky tomu působí minimalistickým dojmem. Využití tohoto stolku je nepřeberné, od nočního stolku, podstavce pro umění nebo květiny až po odkládací stolek k vašemu křeslu nebo pohovce. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 60 cm. Šířka 35 cm. Hloubka 35 cm. Korpus MDF/Kovo-lamino. Barva Hnědá. Materiál MDF. Materiál Laminát. Materiál podnože Dřevo. . .