Béžové dvouramenné závěsné svítidlo z dřevěné dýhy Bulb Attack Ocho XL, ⌀ 45 cm

Na první pohled atraktivní závěsné svítidlo se dvěma rameny je propojením aktuálních trendů a nadčasovosti. Okouzlující... více informací »
Béžové dvouramenné závěsné svítidlo z dřevěné dýhy Bulb Attack
Značka: Bulb Attack
9 490 Kč
Koupit hned »
Na první pohled atraktivní závěsné svítidlo se dvěma rameny je propojením aktuálních trendů a nadčasovosti. Okouzlující...

Na první pohled atraktivní závěsné svítidlo se dvěma rameny je propojením aktuálních trendů a nadčasovosti. Okouzlující vzhled podporuje stínítko s dýhovou kresbou ve spojení s pergamenovým papírem.

Kolekci Ocho mají na svědomí designéři, kteří vkládají do každého osvětlení své srdce a roky zkušeností. Pokud právě hledáte světlo do ložnice či obývacího pokoje, které dýchá modernou a je zhotoveno z pečlivě vybraných materiálů, tady ho máte.

Stínidlo je vyrobeno z laminované látky, která přispívá k příjemnému tlumenému svitu. Ovšem průměr stínítek 45 cm zaručuje, že se světlo spolehlivě rozptýlí i ve větší místnosti.

Poznámka: Postranními háčky lze pohybovat po závěsných kabelech. Pokud je chcete ukotvit na jednom místě, je potřeba je utáhnout.

Velmi žádaný kousek Béžové dvouramenné závěsné svítidlo z dřevěné dýhy Bulb Attack Ocho XL, ⌀ 45 cm od skvělé značky Bulb Attack máte možnost pořídit právě teď u nás opravdu výhodně. Ve skvělé akci za 9 490 Kč.