Antracitově šedý set ušáku a podnožky Actona Talgarth

Stylový a pohodlný ušák s podnožkou od značky Actona se stane nádherným solitérem do kanceláře nebo elegantním parťákem do... více informací »
Antracitově šedý set ušáku a podnožky
Značka: Actona
10 490 Kč
Koupit hned »
Stylový a pohodlný ušák s podnožkou od značky Actona se stane nádherným solitérem do kanceláře nebo elegantním parťákem do...

Stylový a pohodlný ušák s podnožkou od značky Actona se stane nádherným solitérem do kanceláře nebo elegantním parťákem do obývacího pokoje.

Na dotek příjemná látka dodává křeslu pocit komfortu a elegance. Kvalitní výplň slibuje komfortní odpolední posezení nejen u kávy.

Rozměry podnožky:
šířka: 46 cm
hloubka: 37 cm
výška: 34 cm


Velmi prodávaný kus Antracitově šedý set ušáku a podnožky Actona Talgarth naleznete ještě tu na našich stránkách umístěný v kategorii uncategorized. Nyní najdete ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice na pár kliknutí. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další vybrané kousky od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární výrobce má vysoce kvalitní zboží.

Velmi oblíbený produkt Antracitově šedý set ušáku a podnožky Actona Talgarth od známého předního výrobce Actona najdete zrovna dneska výhodně. Výhodně teď u nás za 10 490 Kč.