Akátový zahradní jídelní stůl Bizzotto Osko 200 x 100 cm s černou podnoží

Moderní zahradní jídelní stůl Bizzotto Osko vás zaujme kombinací materiálů a svým jednoduchým, ale účelným designem. Deska... více informací »
Akátový zahradní jídelní stůl Bizzotto Osko
Značka: Bizzotto
19 827 Kč
Koupit hned »
Moderní zahradní jídelní stůl Bizzotto Osko vás zaujme kombinací materiálů a svým jednoduchým, ale účelným designem. Deska...

Moderní zahradní jídelní stůl Bizzotto Osko vás zaujme kombinací materiálů a svým jednoduchým, ale účelným designem. Deska stolu je masivního akátového dřeva, navíc ošetřeného olejovou povrchovou úpravou. Jednotlivé lamely se od sebe můžou jemně lišit velikostí a texturou, díky čemuž bude každý stůl skutečným originálem. Bytelná podnož je z černě lakovaného kovu. Stůl Osko nabízí místo až pro 8 osob a díky jeho stylu jej bude lehké kombinovat s ostatními kusy nábytku. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 76 cm. Šířka 200 cm. Hloubka 100 cm. Deska Masivní akátové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Počet míst k sezení 8. Barva Černá. Barva Hnědá. Materiál Kov. Materiál Dřevo masiv. Tento exkluzivní produkt je dostupný snadno tu v populární sekci zahradní stolky! Nyní koupíte zlevněné produkty ve zmiňované rubrice za výborné peníze. Známá značka Bizzotto má na skladě prvotřídní produkty Nakupujte výhoděn u nás!

Tento oblíbený kus Akátový zahradní jídelní stůl Bizzotto Osko 200 x 100 cm s černou podnoží od výrobce se zárukou kvality Bizzotto získáte online za skvělou cenu. Teď za akční cenu 19 827 Kč.