Bílá dětská dřevěná postel Vipack Tipi 90×200 cm

Dětská postel Vipack Tipi zaujme svým moderním designem. Rám z lakovaného borovicového dřeva vytváří efektivní design a... více informací »
Bílá dětská dřevěná postel Vipack
Značka: Vipack
6 607 Kč
Koupit hned »
Dětská postel Vipack Tipi zaujme svým moderním designem. Rám z lakovaného borovicového dřeva vytváří efektivní design a...

Dětská postel Vipack Tipi zaujme svým moderním designem. Rám z lakovaného borovicového dřeva vytváří efektivní design a dodá tak pokoji patřičný styl a unikátnost. Postel se hodí pro všechny dětské duše, které touží po dobrodružství na každém rohu. Vykouzlete úsměv vašim ratolestem s postelí Tipi.

Pozn.: Balení neobsahuje matraci. Balení obsahuje rošt.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 133,5 cm. Šířka 206 cm. Hloubka 106,5 cm. Rám Borovicové dřevo. Rošt Borovicové dřevo. Ložná plocha 90×200 cm. Barva Bílá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. .

Nejprodávanější kousek Bílá dětská dřevěná postel Vipack Tipi 90x200 cm od skvělého a známého výrobce Vipack jde získat online za výborné peníze. Zrovna teď v akci za 6 607 Kč.