Akátový zahradní jídelní stůl Bizzotto Oslo 160 x 90 cm s bílou podnoží

Moderní zahradní jídelní stůl Bizzotto Oslo vás zaujme kombinací materiálů a svým jednoduchým, ale účelným designem. Deska stolu je masivního... více informací »
Akátový zahradní jídelní stůl Bizzotto Oslo 160 x
Značka: Bizzotto
15 884 Kč
Koupit hned »
Moderní zahradní jídelní stůl Bizzotto Oslo vás zaujme kombinací materiálů a svým jednoduchým, ale účelným designem. Deska stolu je masivního...

Moderní zahradní jídelní stůl Bizzotto Oslo vás zaujme kombinací materiálů a svým jednoduchým, ale účelným designem. Deska stolu je masivního akátového dřeva, navíc ošetřeného olejovou povrchovou úpravou. Jednotlivé lamely se od sebe můžou jemně lišit velikostí a texturou, díky čemuž bude každý stůl skutečným originálem. Bytelná podnož je z bíle lakovaného kovu. Stůl Oslo nabízí místo až pro 6 osob a díky jeho stylu jej bude lehké kombinovat s ostatními kusy nábytku. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 76 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 90 cm. Deska Masivní akátové dřevo. Podnož Bíle lakovaný kov. Počet míst k sezení 6. Barva Bílá. Barva Hnědá. Materiál Kov. Materiál Dřevo masiv.

Kvalitní a žádaný produkt Akátový zahradní jídelní stůl Bizzotto Oslo 160 x 90 cm s bílou podnoží od dodavatele s dobrým jménem Bizzotto pohodlně dostanete v naší internetové nabídce extra výhodně. Nyní za 15 884 Kč.