Moebel Living Zlatý kovový konferenční stolek Dario 68 cm

Unikátní konferenční stolek Dario zaujme každého na první pohled. Kovovou podnož s deskou ve zlatém provedení zkrátka... více informací »
Moebel Living Zlatý kovový konferenční stolek Dario
Značka: Moebel Living
8 954 Kč
Koupit hned »
Unikátní konferenční stolek Dario zaujme každého na první pohled. Kovovou podnož s deskou ve zlatém provedení zkrátka...

Unikátní konferenční stolek Dario zaujme každého na první pohled. Kovovou podnož s deskou ve zlatém provedení zkrátka nepřehlédnete. Celý stolek je vyráběný kladivovou metodou, což zaručuje jeho originalitu a vysokou propracovanost. Deska stolku je navíc odnímatelná, díky čemuž můžete vnitřek stolku využít jako praktický úložný prostor. Tímto kouskem nejenže dodáte svému interiéru nádech orientu, ale také další praktický kousek nábytku, který vás jen tak neomrzí.

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete do sucha

Další parametry: Výška 40 cm. Průměr 68 cm. Deska Lakovaný hliník. Podnož Lakovaný hliník. Barva Zlatá. Materiál Kov. . . . .

Tento žádaný produkt Moebel Living Zlatý kovový konferenční stolek Dario 68 cm od značky se zárukou kvality Moebel Living pohodlně pořídíte na našich stránkách nyní opravdu levně! Nyní zakoupíte za 8 954 Kč.