Dan-Form Hnědá koženková barová židle DanForm Swing 65 cm

Barová židle Swing je jednoduchým a klasickým kouskem mezi stylovými židlemi. Vysoká podnož je vyrobená z černě lakovaného... více informací »
Dan-Form Hnědá koženková barová
Značka: Dan-Form
5 858 Kč
Koupit hned »
Barová židle Swing je jednoduchým a klasickým kouskem mezi stylovými židlemi. Vysoká podnož je vyrobená z černě lakovaného...

Barová židle Swing je jednoduchým a klasickým kouskem mezi stylovými židlemi. Vysoká podnož je vyrobená z černě lakovaného kovu a má praktickou opěrku nohou. Sedák i opěrka zad je čalouněná moderní ekokůží. Oba díly jsou příjemně zahnuté pro pohodlné a komfortní sezení.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 94 cm. Šířka 47 cm. Hloubka 54 cm. Výška sedáku 65 cm. Max nosnost 120 kg. Čalounění Ekokůže. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Ekokůže. .

Tento skvělý kousek Dan-Form Hnědá koženková barová židle DanForm Swing 65 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Dan-Form lze pořídit právě nyní za nejnižší cenu. Aktuálně stojí u nás 5 858 Kč.