Sada 6 srolovatelných vakuových úložných obalů na oblečení Compactor Roll Up Vacuum Bags, 65 x 45 cm

Zcela unikátní kousek Sada 6 srolovatelných vakuových úložných obalů na oblečení Compactor Roll Up Vacuum Bags, 65 x 45 cm od skvělé a známé značky Compactor jednoduše získáte online za outletovou cenu. Právě lze objednat jen za 949 Kč. EAN: AF193038603
Sada 6 srolovatelných vakuových
Značka: Compactor
949 Dostupnost: SKLADEM
Koupit hned »

Popis produktu

Potřebujete ušetřit nějaké to místo v šatníku? Zkuste sezónní oblečení uskladnit do vakuového obalu, vysát přebytečný vzduch a uvidíte, kolik místa najednou ve skříni budete mít.

Značka Compactor má chytré nápady, které vám usnadní život a zvětší prostor v interiéru.

Tyto rolovací cestovní úložné sáčky ušetří až 50 % místa ve vašich skříních, zásuvkách a kufrech.

Jejich použití je rychlé a snadné. Ručně odstraníte vzduch rolováním sáčku a okamžitě uzavřete dvojitým zipem sáčku pomocí dodaného jezdce.

Úložné sáčky na oblečení a přikrývky lze znovu použít až 100krát, jezdec na zip je součástí vzduchotěsně zabalených sáčků pro rychlé a snadné uzavření, Není potřeba vytvářet vakuum, protože cestovní úložné sáčky lze ručně stlačit.

Rolovací sáčky nejen šetří místo, ale také chrání obsah před prachem, špínou, vlhkostí a roztoči při skladování, neboť sáčky jsou vyrobené z pevného a odolného nylonu a polyethylenu, který je pružný a vzduchotěsný.