Skleněný obraz Insigne Harudo, 72 x 46 cm

Duchem vás přenese na daleká místa naší planety či si pohraje s vaší fantazií a zároveň vzdušně ozdobí váš domov. Tento... více informací »
Skleněný obraz Insigne Harudo
Značka: Insigne
1 590 Kč
Koupit hned »
Duchem vás přenese na daleká místa naší planety či si pohraje s vaší fantazií a zároveň vzdušně ozdobí váš domov. Tento...

Duchem vás přenese na daleká místa naší planety či si pohraje s vaší fantazií a zároveň vzdušně ozdobí váš domov. Tento skleněný obraz s výrazným foto potiskem je přesně to, co vnese do vašeho života klid a harmonii ♥

Obraz na sobě má skleněnou desku, která se velice snadno udržuje. Stačí pravidelně oprašovat či přejet lehce navlhčeným hadříkem.

Šrouby a hmoždinky nejsou součástí balení, zbytek komponentů z videa ano.

V nabídce značky Insigne můžete vybírat ze široké škály motivů. Vyhraje to u vás romantické vyobrazení pláže či spíše sáhnete po něčem abstraktnějším?

Ať už se rozhodnete jakoliv, můžete si být jisti, že i při pádu ze stěny se obrazu nic nestane. Podívejte se na názornou ukázku přímo od výrobců:

Tento oblíbený produkt Skleněný obraz Insigne Harudo, 72 x 46 cm od dodavatele s dobrým jménem Insigne jde sehnat momentálně na webu za výprodejovou cenu! Ve skvělé akci za 1 590 Kč.