ElisionDesign

Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER CUPID Ø 43 cm

Hodně oblíbený kus Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER CUPID Ø 43 cm od oblíbené značky se zárukou kvality Zuiver k dostání aktuálně na webu skutečně výhodně! Nabídka již od 2 796 Kč.
EAN: 8718548027626
Bílý mramorový odkládací stolek ZUIVER CUPID
Koupit hned »
Značka: Zuiver
2 796

Odkládací stolek Zuiver Cupid je zhmotněním moderního designu s přesahy do minimalismu a stylu art deco. Snímatelná bílá mramorová deska s příměsí bílé barvy se skvěle doplňuje s kovovou podnoží v černé barvě, a i přes vizuálně tenkou konstrukci podnož nabízí dobrou stabilitu. Mimo to stolek zaujme precizním provedením a snadnou údržbou. Díky svému designu a vlastnostem se nejlépe hodí do moderně laděných interiérů a designového prostředí. Velikou oblibu si také získal v komerčním prostředí, zejména v hotelech, přijímacích halách a kancelářích.

Pozor: Vlivem přírodního materiálu mohou nastat různé barevné odchylky.

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Další parametry: Průměr 43 cm. Výška 45 cm. Max. nosnost 5 kg. Deska Mramor. Podnož Lakovaný kov. Barva Bílá. Materiál Mramor. 3D modely Ano. Materiál podnože Kov. .