Kave Home Dubový noční stolek LaForma Taiana s kovovou podnoží 45 x 42 cm

Dřevěný noční stolek Taiana od značky LaForma na první pohled zaujme svým atraktivním a nevšedním designem. Korpus stolku... více informací »
Kave Home Dubový noční stolek LaForma Taiana
Značka: LaForma
9 438 Kč
Koupit hned »
Dřevěný noční stolek Taiana od značky LaForma na první pohled zaujme svým atraktivním a nevšedním designem. Korpus stolku...

Dřevěný noční stolek Taiana od značky LaForma na první pohled zaujme svým atraktivním a nevšedním designemKorpus stolku z dubové dýhy doplňuje podnož z černě lakovaného kovu a díky tomu vzniká zajímavý kontrast. Odkládací prostor umožňují 2 zásuvky s tlumeným pojezdem. Noční stolek Taiana bude perfektním doplňkem pro interiéry s přírodními prvky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 45 cm. Hloubka 42 cm. Výška 51 cm. Výška podnože 15 cm. Hmotnost 18 Kg. Zásuvky max. nosn. 10 kg. Max. celková nosn. 60 kg. Korpus Dubová dýha. Podnož Černě lakovaná ocel. Systém zavírání Tlumené zásuvky.

Akční kus Kave Home Dubový noční stolek LaForma Taiana s kovovou podnoží 45 x 42 cm s osvědčenou značkou Kave Home lze koupit zrovna dneska za akční cenu! Aktuálně v akci od 9 438 Kč.