Zelená kovová bezdrátová stolní LED lampa Pedrali Giravolta 33 cm

Stolní lampa Pedrali Giravolta je bezdrátové osvětlení, které se vyznačuje moderním designem. Hlavními prvky jsou stínidlo z... více informací »
Zelená kovová bezdrátová stolní
Značka: Pedrali
7 269 Kč
Koupit hned »
Stolní lampa Pedrali Giravolta je bezdrátové osvětlení, které se vyznačuje moderním designem. Hlavními prvky jsou stínidlo z...

Stolní lampa Pedrali Giravolta je bezdrátové osvětlení, které se vyznačuje moderním designem. Hlavními prvky jsou stínidlo z plastu, základna a LED difuzor, který se otáčí o 360 stupňů a směruje světlo, a podstava vyrobená z extrudovaného hliníku, která obklopuje stínidlo a vytváří praktickou rukojeť. Svítidlo obsahuje LED, lithiovou baterii, zařízení micro USB pro dobíjení a tlačítko napájení. Magnet v základně umožňuje upevnění osvětlení na kovové povrchy, dokonce i na zeď. Světlo se díky svému materiálovému provedení hodí do venkovních i domácích prostor.

Další parametry: Výška 12,5x50x33 cm. Průměr 15 cm. Konstrukce Lakovaný hliník. Stínidlo Plast. Světlený zdroj LED 2 W (součástí balení). Svítivost 3000 K. Barva Zelená. Materiál Hliník. . .

Zlevněný produkt Zelená kovová bezdrátová stolní LED lampa Pedrali Giravolta 33 cm od top značky Pedrali snadno můžete získat zrovna dnes až neuvěřitelně levně! Nyní za akční cenu 7 269 Kč.